Gülnihal Mutfağı | Doğal Lezzetler


     

Gülnihal Ev Yemekleri olarak hizmet yolculuğumuza yıllar önce başladık. Geride bıraktığımız yılların gururu ve sevinci yaşıyoruz.

Gülnihal Ev Yemekleri olarak parolamız, daima kaliteli ve lezzetli ürünü müşteriye hesaplı sunmak oldu. Bu anlayış doğrultusunda bugün ferah salonuyla, birbirinden lezzetli ev yemeği çeşitleriyle aile, iş ve toplantı yemekleriniz için vazgeçilmez bir ortam oluşturmaktadır.

 

Gülnihal Ev Yemekleri, müşterilerine sunacağı ürünleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Etler, kuru gıda ve sebzeler en seçkin firmalardan alınarak ustalarımızın emeği ve tecrübeleriyle harmanlanarak en güzel şekilde servise sunulmaktadır.

 

Gülnihal Ev Yemekleri'nde güler yüzü, ilgili ve müşterisine değer veren bir personel sizi karşılayacaktır.

Ustalarımız tarafından hazırlanan çeşit çeşit yemekler damağınızda unutulmaz tatlar bırakacaktır.

Gülnihal Ev Yemekleri servise sunduğu bütün ürünleri sağlıklı ve hızlı bir şekilde paket servis olarak evinize ve iş yerinize ulaştırmaktadır.

Saygılarımızla…

Misyonumuz


Müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın ortak faydası için sürekli ve en verimli şekilde üstün hizmet sunmaya kendimizi adamak.

Vizyonumuz


Birinci sınıf yemek ve destek hizmetlerinin tedarikçisi olmak; süper ekibimiz, süper hizmetlerimiz ve süper sonuçlarımızla tanınmak.